Tanie Domki Drewniane

Popołudnie spędzone na własnym tarasie skąpanym w słońcu to już nie musi pozostawać jedynie w sferze marzeń. Tanie domki drewniane pomogą Ci je ziścić. Zadaszone lub częściowo zadaszone tarasy uniezależnią Twoje plany od aury pogodowej. Ochronią Cię podczas lekkich opadów. Będą też doskonałym miejscem do schowania się przed silnymi, południowymi promieniami słonecznymi. Ścianki boczne natomiast osłonią domowników przed chłodnymi podmuchami wiatru. Kolejną z zalet, oprócz oczywiście ceny jest również trwałość konstrukcji. Materiał, z którego wykonany jest dom to świerk syberyjski. Gatunek tego drewna charakteryzuje się wysoką wytrzymałością zapewnioną przez surowy klimat w jakich wzrasta.

Szeroka gama domków pozwoli każdemu znaleźć rozwiązanie w pełni spełniające wszelkie oczekiwania. Tanie domki drewniane to między innymi doskonałe altanki ogrodowe, domki na narzędzia, domki letniskowe oraz domy całoroczne. Ich powierzchnia waha się od kilku metrów kwadratowych do dużych powierzchni odpowiednich nawet dla dużej rodziny. Tanie domki drewniane mogą pełnić wiele funkcji w zależności od Twoich potrzeb.  

Tanie domki drewniane są konkurencyjne dla tradycyjnych domów murowanych. Ich głównymi zaletami jest czas wznoszenia i wysoka energooszczędność. Dzięki łączeniu elementów metodą 'pióro-wpust' wyeliminowana została możliwość powstawania mostków termicznych. Tanie domki drewniane całoroczne ocieplone zostały wełną mineralną, dzięki czemu przez cały rok zachowany jest komfort termiczny. Czas montażu altanek ogrodowy i domków letniskowych to jeden dzień, dzięki czemu bardzo szybko możesz cieszyć się ze swojego nowego nabytku. Naturalny kolor drewna z łatwością dopasuje się do już istniejących zabudowań i roślin.